Terug

MO19-1 (MA1)

mo17-1-oktober-2016

 

Stand Competitie


Papendrecht MO15-2 - Junioren 2e klasse 06 (Periode: Seizoen)
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1Lekvogels MO15-113 10 3 0 33 46 7 0
2Haaften MO15-113 8 3 2 27 40 16 0
3Peursum MO15-113 7 3 3 24 37 20 0
4RKTVC MO15-113 7 3 3 24 30 22 0
5IFC MO15-212 7 1 4 22 25 14 0
6Achilles Veen MO15-113 7 1 5 22 41 22 0
7Rijsoord MO15-113 6 3 4 21 30 22 0
8LRC MO15-113 6 1 6 19 18 31 0
9Sliedrecht MO15-113 5 1 7 16 27 34 0
10SVS'65 MO15-113 3 3 7 12 18 26 0
11MVV'58 MO15-113 3 3 7 12 26 35 0
12Theole MO15-113 3 2 8 11 9 26 0
13Papendrecht MO15-213 3 2 8 11 11 31 0
14Teisterbanders MO15-112 0 1 11 1 5 57 0
Laatst bijgewerkt op | 27-06-2017 | 00:36:58 |

 

Uitslagen poule

Papendrecht MO15-2 - Geen poule wedstrijden beschikbaar

 

Stand Beker


Papendrecht MO15-2 - Junioren - Beker
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1Peursum MO15-12 2 0 0 6 13 2 0
2Theole MO15-12 0 1 1 1 3 7 0
3Papendrecht MO15-22 0 1 1 1 1 8 0
Laatst bijgewerkt op | 27-06-2017 | 00:36:59 |

 

Uitslagen/Programma


Datum Aanv.   Team thuis   Team uit Scheidsrechter t   u Verslag
03-sep 10:30 Papendrecht MO15-2 Theole MO15-1 Sluijsdam, T. van 1 - 1
17-sep 10:30 Dubbeldam MO15-2 Papendrecht MO15-2 Hardy, P. 9 - 0
24-sep 12:30 Papendrecht MO15-2 Peursum MO15-1 Koot, A. 0 - 4
01-okt 11:00 RKsv RCD MO15-1 Papendrecht MO15-2 Keric, H. 9 - 0
11-okt 19:30 Papendrecht MO15-2 Sliedrecht MO15-1 Sluijsdam, T. van 4 - 5
22-okt 09:00 Papendrecht MO15-2 Rijsoord MO15-1 Waal, J. van der 0 - 3
29-okt 10:30 Papendrecht MO15-2 Peursum MO15-1 Sluijsdam, T. van 0 - 7
05-nov 10:30 ASWH MO15-1 Papendrecht MO15-2 Nagtegaal, J.S. 3 - 0
12-nov 10:30 Papendrecht MO15-2 OMC MO15-1 Koot, F. 0 - 3
19-nov 09:45 SC Emma MO15-1 Papendrecht MO15-2 Vreede, W.A. van de 16 - 0
26-nov 09:00 DFC MO15-1 Papendrecht MO15-2 Wijnen, A. van 2 - 0
03-dec 10:30 Papendrecht MO15-2 Groot-Ammers MO15-1 Koot, A. 1 - 2
17-dec 11:45 IFC MO15-2 Papendrecht MO15-2 Oudbier, R.L. 1 - 0
04-feb 10:30 Papendrecht MO15-2 Rijsoord MO15-1 Molendijk, T. 1 - 4
11-feb 15:00 Theole MO15-1 Papendrecht MO15-2 -
18-feb 10:30 Papendrecht MO15-2 Sliedrecht MO15-1 Molendijk, T. 0 - 3
04-mrt 10:30 Papendrecht MO15-2 Theole MO15-1 Koot, A. 0 - 0
11-mrt 10:15 Haaften MO15-1 Papendrecht MO15-2 Loon, D.C.J. van 4 - 1
18-mrt 10:30 Papendrecht MO15-2 Teisterbanders MO15-1 Koot, A. 2 - 0
25-mrt 10:45 Peursum MO15-1 Papendrecht MO15-2 Swets, G. 6 - 0
08-apr 10:30 Papendrecht MO15-2 MVV'58 MO15-1 Molendijk, T. 4 - 2
15-apr 13:00 IFC MO15-2 Papendrecht MO15-2 Vondeling, R.L. 4 - 1
22-apr 11:45 RKTVC MO15-1 Papendrecht MO15-2 Mourik, D. van 0 - 0
29-apr 10:30 Papendrecht MO15-2 Lekvogels MO15-1 Ayaz, E. 0 - 2
06-mei 08:30 LRC MO15-1 Papendrecht MO15-2 Genderen, L. van 1 - 0
11-mei 19:00 Papendrecht MO15-2 SVS'65 MO15-1 Ayaz, E. 3 - 1
13-mei 09:30 Papendrecht MO15-2 Achilles Veen MO15-1 Heer, R. de 0 - 4

 

Spelers

Voorlopige teamindeling meisjes  >>

 

 

Begeleiding

Trainer:
 Maikel Blom
Leider:  Maikel Blom
X

Trainingsschema  >>
Facebook-pagina  >>

 

Sponsoren

logo-nexus

 

Overige informatie