Terug

JO9-1 (F1)

 

Stand Competitie


Papendrecht JO9-1 - Pupillen (Periode: Seizoen)
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1Pelikaan JO9-122 17 2 3 53 104 36 0
2RKsv RCD JO9-122 16 1 5 49 79 41 0
3Heerjansdam JO9-122 12 8 2 44 83 42 0
4Sliedrecht JO9-122 13 4 5 43 75 43 0
5Drechtstreek JO9-122 13 0 9 39 56 36 0
6Dubbeldam JO9-122 10 3 9 33 73 64 0
7Beek Vooruit JO9-122 10 3 9 33 59 50 0
8ASWH JO9-122 8 4 10 28 57 63 0
9VVGZ JO9-122 6 6 10 24 41 66 0
10ASWH JO9-222 4 4 14 16 36 66 0
11Papendrecht JO9-122 2 4 16 10 30 75 0
12Oranje Wit JO9-122 1 1 20 4 25 136 0
Laatst bijgewerkt op | 27-06-2017 | 00:36:50 |

 

Uitslagen poule

Papendrecht JO9-1 - Geen poule wedstrijden beschikbaar

 

Stand Beker


Papendrecht JO9-1 - Pupillen - Beker
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1Unitas JO9-13 2 1 0 7 16 14 0
2Alblasserdam JO9-13 1 2 0 5 9 6 0
3Papendrecht JO9-13 0 2 1 2 8 9 0
4VVAC JO9-13 0 1 2 1 8 12 0
Laatst bijgewerkt op | 27-06-2017 | 00:36:50 |

 

Uitslagen/Programma


Datum Aanv.   Team thuis   Team uit Scheidsrechter t   u Verslag
20-aug 10:30 Papendrecht JO9-1 Hardinxveld JO9-1 -
03-sep 08:30 Papendrecht JO9-1 Unitas JO9-1 6 - 7
10-sep 08:30 VVAC JO9-1 Papendrecht JO9-1 1 - 1
17-sep 09:45 Beek Vooruit JO9-1 Papendrecht JO9-1 6 - 1
24-sep 08:30 Papendrecht JO9-1 Pelikaan JO9-1 2 - 6
01-okt 08:30 Heerjansdam JO9-1 Papendrecht JO9-1 5 - 0
08-okt 08:30 Papendrecht JO9-1 Oranje Wit JO9-1 3 - 3
15-okt 08:30 ASWH JO9-1 Papendrecht JO9-1 Warmenhoven, W. 3 - 1
22-okt 08:30 Papendrecht JO9-1 Sliedrecht JO9-1 2 - 7
29-okt 08:30 Alblasserdam JO9-1 Papendrecht JO9-1 1 - 1
05-nov 11:15 ASWH JO9-2 Papendrecht JO9-1 Schop, Luuk 0 - 3
12-nov 08:30 VVGZ JO9-1 Papendrecht JO9-1 1 - 1
19-nov 08:30 Drechtstreek JO9-1 Papendrecht JO9-1 7 - 1
26-nov 08:30 Papendrecht JO9-1 Dubbeldam JO9-1 3 - 3
03-dec 11:15 Sliedrecht JO9-1 Papendrecht JO9-1 2 - 0
10-dec 10:00 Papendrecht JO9-1 RKsv RCD JO9-1 2 - 5
14-jan 10:30 Papendrecht JO9-1 Kozakken Boys JO9-1 -
04-feb 08:30 Papendrecht JO9-1 Papendrecht JO11-3 -
18-feb 08:30 Pelikaan JO9-1 Papendrecht JO9-1 2 - 0
04-mrt 08:30 Papendrecht JO9-1 Drechtstreek JO9-1 0 - 1
11-mrt 08:30 Papendrecht JO9-1 ASWH JO9-2 2 - 4
25-mrt 08:30 Papendrecht JO9-1 Heerjansdam JO9-1 1 - 3
01-apr 09:45 RKsv RCD JO9-1 Papendrecht JO9-1 5 - 1
08-apr 08:30 Papendrecht JO9-1 ASWH JO9-1 3 - 2
10-apr 18:30 Oranje Wit JO9-1 Papendrecht JO9-1 3 - 2
15-apr 08:30 Papendrecht JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 0 - 2
06-mei 08:30 Papendrecht JO9-1 VVGZ JO9-1 1 - 1
11-mei 18:45 Dubbeldam JO9-1 Papendrecht JO9-1 Schrauwen, Youri -

 

Spelers

Voorlopige teamindeling pupillen  >>

 

Begeleiding

 

Trainer:  Marcel Harlaar
Leider:  Marcel Harlaar
X

Trainingsschema  >

 

Sponsor

Tenue VV Papendrecht Fokker

 

Overige informatie