Terug

JO11-2 (E2)

 

Stand Competitie


Papendrecht JO11-2 - Pupillen 2e klasse 10 (Periode: Seizoen)
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1Heerjansdam JO11-210 10 0 0 30 54 15 0
2RKsv RCD JO11-2G10 6 1 3 19 30 16 0
3De Alblas JO11-210 5 1 4 16 27 26 0
4Alblasserdam JO11-210 3 1 6 10 33 41 0
5Papendrecht JO11-210 2 1 7 7 22 49 0
6Oranje Wit JO11-410 2 0 8 6 24 43 0
Laatst bijgewerkt op | 27-06-2017 | 00:34:57 |

 

Uitslagen poule

Papendrecht JO11-2 - Geen poule wedstrijden beschikbaar

 

Stand Beker


Papendrecht JO11-2 - Pupillen - Beker
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1RKsv RCD JO11-2G3 3 0 0 9 13 6 0
2Drechtstreek JO11-43 2 0 1 6 12 8 0
3Oranje Wit JO11-33 1 0 2 3 5 7 0
4Papendrecht JO11-23 0 0 3 0 6 15 0
Laatst bijgewerkt op | 27-06-2017 | 00:34:57 |

 

Uitslagen/Programma


Datum Aanv.   Team thuis   Team uit Scheidsrechter t   u Verslag
03-sep 08:30 Papendrecht JO11-2 RKsv RCD JO11-2 2 - 5
10-sep 09:45 Oranje Wit JO11-3 Papendrecht JO11-2 4 - 2
17-sep 10:00 ASWH JO11-2 Papendrecht JO11-2 Nagtegaal, Joan 10 - 1
24-sep 08:30 Papendrecht JO11-2 Wieldrecht JO11-2 14 - 3
01-okt 10:45 Drechtstreek JO11-3 Papendrecht JO11-2 3 - 1
08-okt 08:30 Papendrecht JO11-2 Alblasserdam JO11-2 6 - 4
15-okt 08:30 Pelikaan JO11-2 Papendrecht JO11-2 3 - 5
29-okt 09:45 Drechtstreek JO11-4 Papendrecht JO11-2 6 - 2
02-nov 18:30 Alblasserdam JO11-2 Papendrecht JO11-2 12 - 4
05-nov 08:30 Groot-Ammers JO11-3 Papendrecht JO11-2 3 - 3
12-nov 08:30 Papendrecht JO11-2 Drechtstreek JO11-3 3 - 3
19-nov 08:30 Papendrecht JO11-2 Pelikaan JO11-2 3 - 2
26-nov 08:30 Papendrecht JO11-2 ASWH JO11-2 1 - 2
10-dec 10:00 Papendrecht JO11-2 Groot-Ammers JO11-3 2 - 1
14-jan 10:30 Papendrecht JO11-2 Rijsoord JO11-1 -
04-feb 08:30 Papendrecht JO11-2 De Alblas JO11-2 2 - 2
18-feb 08:30 Papendrecht JO11-2 Alblasserdam JO11-2 2 - 4
04-mrt 10:15 Heerjansdam JO11-2 Papendrecht JO11-2 8 - 1
11-mrt 09:45 RKsv RCD JO11-2G Papendrecht JO11-2 6 - 3
18-mrt 08:30 De Alblas JO11-2 Papendrecht JO11-2 2 - 1
25-mrt 08:30 Papendrecht JO11-2 Heerjansdam JO11-2 3 - 4
01-apr 08:30 Papendrecht JO11-2 Oranje Wit JO11-4 4 - 3
08-apr 11:00 Alblasserdam JO11-2 Papendrecht JO11-2 10 - 1
15-apr 09:45 Oranje Wit JO11-4 Papendrecht JO11-2 4 - 5
06-mei 08:30 Papendrecht JO11-2 RKsv RCD JO11-2G 0 - 6

 

Spelers

Voorlopige teamindeling pupillen  >>

Begeleiding

Trainer:  Ruud van Waardenburg
 Ron Pinas
Leider:  Ruud van Waardenburg
 Ron Pinas
X

Trainingsschema  >>

 

Sponsor

logo-clb

 

Overige informatie