Terug

JO13-3 (D3)

jo13-3-sept-2016

 

Stand Competitie


Papendrecht JO13-3 - Pupillen 5e klasse 12 (Periode: Seizoen)
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1Rijsoord JO13-210 8 2 0 26 53 10 0
2Wieldrecht JO13-49 5 1 3 16 47 34 0
3De Alblas JO13-310 4 1 5 13 22 30 0
4DFC JO13-29 2 4 3 10 22 20 0
5Papendrecht JO13-310 2 3 5 9 19 38 0
6Oranje Wit JO13-410 2 1 7 7 19 50 0
Laatst bijgewerkt op | 23-06-2017 | 15:36:11 |

 

Uitslagen poule

Papendrecht JO13-3 - Geen poule wedstrijden beschikbaar

 

Stand Beker


Papendrecht JO13-3 - Pupillen - Beker
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1Drechtstreek JO13-63 3 0 0 9 29 4 0
2De Alblas JO13-43 2 0 1 6 11 10 0
3Papendrecht JO13-33 0 1 2 1 5 18 0
4Sliedrecht JO13-63 0 1 2 1 4 17 0
Laatst bijgewerkt op | 23-06-2017 | 15:36:11 |

 

Uitslagen/Programma


Datum Aanv.   Team thuis   Team uit Scheidsrechter t   u Verslag
03-sep 08:30 De Alblas JO13-4 Papendrecht JO13-3 Bie, J. de 3 - 2
10-sep 10:30 Papendrecht JO13-3 Drechtstreek JO13-6 Sluijsdam, T. van 1 - 13
17-sep 09:00 Papendrecht JO13-3 Pelikaan JO13-3 Molendijk, T. 4 - 5
24-sep 10:30 ASWH JO13-3 Papendrecht JO13-3 Broekhuizen, S. 13 - 0
01-okt 09:00 Papendrecht JO13-3 IFC JO13-3 Koot, A. 2 - 4
08-okt 09:00 Papendrecht JO13-3 Rijsoord JO13-3G Molendijk, T. 3 - 2
22-okt 08:30 Rijsoord JO13-3G Papendrecht JO13-3 Velthuizen, W 2 - 3
29-okt 09:00 Papendrecht JO13-3 Sliedrecht JO13-6 Benjamins, P. 2 - 2
05-nov 09:00 Papendrecht JO13-3 Groote Lindt JO13-2 Koot, F. 0 - 6
19-nov 09:00 Papendrecht JO13-3 De Zwerver JO13-2 Heer, R. de 1 - 1
26-nov 08:30 Pelikaan JO13-3 Papendrecht JO13-3 Baars, T.J.D. 2 - 2
28-nov 19:00 IFC JO13-3 Papendrecht JO13-3 Buijs, K. 8 - 0
03-dec 08:30 De Zwerver JO13-2 Papendrecht JO13-3 Weijer, M. 6 - 4
04-feb 11:45 Wieldrecht JO13-4 Papendrecht JO13-3 Vervoort, P.J. 8 - 0
18-feb 10:30 Rijsoord JO13-2 Papendrecht JO13-3 Pol, J. 3 - 1
25-feb 11:00 Papendrecht JO13-3 De Alblas JO13-3 Blokzijl, D. 1 - 4
11-mrt 09:00 Papendrecht JO13-3 DFC JO13-2 Koot, F. 1 - 1
28-mrt 18:45 De Alblas JO13-3 Papendrecht JO13-3 Geemert, L. van 0 - 2
01-apr 09:00 Papendrecht JO13-3 Oranje Wit JO13-4 Molendijk, T. 4 - 2
08-apr 09:00 Papendrecht JO13-3 Rijsoord JO13-2 Waal, J. v.d. 1 - 7
15-apr 08:30 Oranje Wit JO13-4 Papendrecht JO13-3 Butter, L.P. den 6 - 1
22-apr 09:00 Papendrecht JO13-3 Wieldrecht JO13-4 Koot, F. 5 - 5
06-mei 09:00 DFC JO13-2 Papendrecht JO13-3 Geus, D. de 2 - 2

 

Spelers

Luuk van Helden, Hari Badloe, Bas Groenendijk (keeper), Deacan Baas, Jasim, Jesse Baas, Jesse Hofman, Chen Wu, Lars van Leeuwen, Tokunbo Ogunsuyi, Bart van der Zande, Maddox Timp, Quinten, Mohamed Eddachouri.

Begeleiding

 

Trainer:  Donovan ’t Zand
Leider:  Donovan ’t Zand
 Yvonne van der Zande
X

Trainingsschema  >>
Facebook-pagina  >>
Verslagen/Nieuws  >>

Sponsor

ic-services-bv

Overige informatie