Terug

JO13-2 (D2)

 

Stand Competitie


Papendrecht JO13-2 - Pupillen 3e klasse 07 (Periode: Seizoen)
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1Pelikaan JO13-210 9 0 1 27 64 7 0
2Drechtstreek JO13-310 8 0 2 24 37 14 0
3Oranje Wit JO13-310 5 1 4 16 25 28 0
4Papendrecht JO13-210 5 0 5 15 28 19 0
5IFC JO13-210 1 1 8 4 14 38 0
6EBOH JO13-210 1 0 9 3 11 73 0
Laatst bijgewerkt op | 23-06-2017 | 15:40:31 |

 

Uitslagen poule

Papendrecht JO13-2 - Geen poule wedstrijden beschikbaar

 

Stand Beker


Papendrecht JO13-2 - Pupillen - Beker
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1IFC JO13-23 2 1 0 7 6 3 0
2Papendrecht JO13-23 2 0 1 6 11 2 0
3VVGZ JO13-33 0 2 1 2 3 13 0
4De Alblas JO13-23 0 1 2 1 4 6 0
Laatst bijgewerkt op | 23-06-2017 | 15:40:31 |

 

Uitslagen/Programma


Datum Aanv.   Team thuis   Team uit Scheidsrechter t   u Verslag
27-aug 09:00 De Zwerver JO13-1 Papendrecht JO13-2 -
03-sep 08:30 VVGZ JO13-3 Papendrecht JO13-2 0 - 10
13-sep 18:45 Papendrecht JO13-2 IFC JO13-2 Ayaz, E. 0 - 2
17-sep 08:30 Drechtstreek JO13-3 Papendrecht JO13-2 Plieger, R.E.H. 2 - 0
24-sep 09:00 Papendrecht JO13-2 Groot-Ammers JO13-2 Visser, K.C. 2 - 0
01-okt 08:30 Sliedrecht JO13-3 Papendrecht JO13-2 Pieters, S. 2 - 1
08-okt 10:00 De Fendert JO13-2 Papendrecht JO13-2 Weerd, F.J. van der 3 - 0
22-okt 09:00 Papendrecht JO13-2 De Fendert JO13-2 Molendijk, T. 1 - 4
29-okt 09:00 Papendrecht JO13-2 De Alblas JO13-2 Blom, A. 1 - 0
05-nov 08:30 Groot-Ammers JO13-2 Papendrecht JO13-2 Hartog, E.J. den 2 - 5
12-nov 09:00 Papendrecht JO13-2 Sliedrecht JO13-3 Koot, A. 3 - 1
19-nov 08:30 Kozakken Boys JO13-2 Papendrecht JO13-2 Vlot, A.J.L. 1 - 1
26-nov 09:00 Papendrecht JO13-2 Drechtstreek JO13-3 Blom, A. 0 - 3
03-dec 09:00 Papendrecht JO13-2 Kozakken Boys JO13-2 Koot, F. 2 - 1
17-dec 10:00 Papendrecht JO13-2 Oranje Wit JO13-4 -
04-feb 09:00 Papendrecht JO13-2 Pelikaan JO13-2 Benjamins, P. 1 - 0
18-feb 09:00 Papendrecht JO13-2 Drechtstreek JO13-3 Heer, R. de 0 - 1
11-mrt 08:30 IFC JO13-2 Papendrecht JO13-2 Oudbier, R.L. 1 - 3
18-mrt 08:30 Pelikaan JO13-2 Papendrecht JO13-2 Swinkels, R.J. 6 - 1
25-mrt 09:00 Papendrecht JO13-2 EBOH JO13-2 Ayaz, E. 13 - 0
01-apr 08:30 Oranje Wit JO13-3 Papendrecht JO13-2 Pol, J.P. 2 - 1
08-apr 08:30 Drechtstreek JO13-3 Papendrecht JO13-2 Langhorst, J. 4 - 0
15-apr 09:00 Papendrecht JO13-2 Oranje Wit JO13-3 Koot, F. 0 - 2
22-apr 10:15 EBOH JO13-2 Papendrecht JO13-2 Merwe, R. van de 2 - 5
06-mei 09:00 Papendrecht JO13-2 IFC JO13-2 Ayaz, E. 4 - 1

 

Spelers

 

Begeleiding

Arjan van Toor

Trainer:  Arjan van Toor
 Ed Huizer
Leider:  Arjan van Toor
 Ed Huizer
X

Trainingsschema  >>
Verslagen/Nieuws  >>

Sponsoren

ic-services-bv

Overige informatie