Terug

JO15-2 (C2)

 

Stand Competitie


Papendrecht JO15-2 - Junioren (Periode: Seizoen)
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1SC Emma JO15-122 21 1 0 64 132 15 0
2Sliedrecht JO15-222 19 2 1 59 116 13 0
3SVW JO15-122 18 1 3 55 142 25 0
4SVS'65 JO15-122 12 2 8 38 57 59 0
5ASWH JO14-122 11 1 10 34 56 58 0
6Oranje Wit JO15-322 9 2 11 29 46 63 0
7De Alblas JO15-222 8 4 10 28 35 67 0
8Hardinxveld JO15-322 6 3 13 20 43 63 1
9Papendrecht JO15-222 4 6 12 18 49 95 0
10Drechtstreek JO15-322 4 1 17 13 33 84 0
11Kozakken Boys JO15-222 3 3 16 12 28 124 0
12Stedoco JO15-2M22 3 2 17 11 26 97 0
Laatst bijgewerkt op | 27-06-2017 | 00:36:25 |

 

Uitslagen Poule

Papendrecht JO15-2 - Geen poule wedstrijden beschikbaar

 

Stand Beker


Papendrecht JO15-2 - Junioren - Beker
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1Groot-Ammers JO15-13 3 0 0 9 16 3 0
2Drechtstreek JO15-23 2 0 1 6 10 4 0
3De Zwerver JO15-13 1 0 2 3 6 9 0
4Papendrecht JO15-23 0 0 3 0 5 21 0
Laatst bijgewerkt op | 27-06-2017 | 00:36:25 |

 

Uitslagen/Programma


Datum Aanv.   Team thuis   Team uit Scheidsrechter t   u Verslag
27-aug 10:30 Papendrecht JO15-2 Oranje Wit JO15-4 -
03-sep 10:30 De Zwerver JO15-1 Papendrecht JO15-2 Gemeren, A.J. van 6 - 2
10-sep 10:30 Papendrecht JO15-2 Groot-Ammers JO15-1 Molendijk, T. 2 - 10
17-sep 10:30 Papendrecht JO15-2 Kozakken Boys JO15-2 Molendijk, T. 7 - 0
24-sep 10:30 Papendrecht JO15-2 SVS'65 JO15-1 Molendijk, T. 0 - 5
01-okt 10:30 Papendrecht JO15-2 Stedoco JO15-2M Molendijk, T. 1 - 1
08-okt 09:45 Sliedrecht JO15-2 Papendrecht JO15-2 Bek, E. 10 - 0
15-okt 10:30 Papendrecht JO15-2 Drechtstreek JO15-3 Molendijk, T. 1 - 1
22-okt 10:30 Papendrecht JO15-2 ASWH JO14-1 Molendijk, T. 1 - 8
29-okt 10:30 Papendrecht JO15-2 Drechtstreek JO15-2 Ayaz, E. 1 - 5
05-nov 10:30 Papendrecht JO15-2 De Alblas JO15-2 Molendijk, T. 1 - 2
12-nov 10:45 Hardinxveld JO15-3 Papendrecht JO15-2 Bezemer, H.A. 3 - 3
19-nov 12:00 SC Emma JO15-1 Papendrecht JO15-2 Hazenberg, A.P. 4 - 0
26-nov 10:30 Papendrecht JO15-2 SVW JO15-1 Heer, R. de 3 - 15
03-dec 10:30 ASWH JO14-1 Papendrecht JO15-2 Hoek, J.C. van 6 - 1
10-dec 08:30 Oranje Wit JO15-3 Papendrecht JO15-2 Butter, L.P. den 3 - 3
04-feb 10:30 Wieldrecht JO15-2 Papendrecht JO15-2 -
18-feb 11:00 SVS'65 JO15-1 Papendrecht JO15-2 Schaap, R. 4 - 2
25-feb 10:30 Papendrecht JO15-2 Pelikaan JO15-2 -
04-mrt 12:30 Papendrecht JO15-2 SC Emma JO15-1 Ayaz, E. 1 - 4
11-mrt 11:00 De Alblas JO15-2 Papendrecht JO15-2 Tent, S 2 - 2
25-mrt 10:30 Stedoco JO15-2M Papendrecht JO15-2 Kaaij, J. van der 4 - 7
01-apr 10:30 Papendrecht JO15-2 Oranje Wit JO15-3 Grimmius, M.H.R. 2 - 3
08-apr 11:45 Drechtstreek JO15-3 Papendrecht JO15-2 Dunnen, E den 3 - 5
15-apr 10:00 Kozakken Boys JO15-2 Papendrecht JO15-2 Noorloos, K. 2 - 2
19-apr 19:30 Papendrecht JO15-2 Sliedrecht JO15-2 Sluijsdam, T. van 0 - 7
29-apr 12:00 SVW JO15-1 Papendrecht JO15-2 Timmermans, L. 8 - 4
06-mei 10:30 Papendrecht JO15-2 Hardinxveld JO15-3 Sluijsdam, T. van 3 - 0

 

Spelers

Voorlopige teamindeling junioren  >>

Begeleiding

 

Trainer:
Assistent:  Arjan Teeuw
Leider:
X

Trainingsschema  >>

 

Sponsor

Eteha-Slangtechniek

 

Overige informatie