Terug

JO17-3 (B3)

 

Stand Competitie


Papendrecht JO17-3 - Junioren 4e klasse 08 (Periode: Seizoen)
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1Papendrecht JO17-211 10 1 0 31 40 12 0
2Drechtstreek JO17-411 7 1 3 22 43 20 0
3IFC JO17-311 6 2 3 20 24 16 0
4ASWH JO17-311 6 1 4 19 32 26 0
5Dubbeldam JO17-511 5 1 5 16 29 35 0
6Pelikaan JO17-411 4 3 4 15 20 17 0
7Peursum JO17-311 3 4 4 13 16 21 0
8Papendrecht JO17-311 4 1 6 13 26 32 0
9Rijsoord JO17-211 3 3 5 12 22 20 0
10GSC/ODS JO17-211 3 1 7 10 20 29 0
11RKsv RCD JO17-3G11 2 3 6 9 16 31 0
12Woudrichem JO17-211 2 1 8 7 16 45 0
Laatst bijgewerkt op | 27-06-2017 | 00:37:30 |

 

Uitslagen Poule

Papendrecht JO17-3 - Geen poule wedstrijden beschikbaar

 

Stand Beker


Papendrecht JO17-3 - Junioren - Beker
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1VVAC JO17-23 2 1 0 7 14 10 0
2Papendrecht JO17-33 1 1 1 4 13 20 0
3De Alblas JO17-23 1 0 2 3 17 8 0
4Kozakken Boys JO17-33 1 0 2 3 4 10 0
Laatst bijgewerkt op | 27-06-2017 | 00:37:30 |

 

Uitslagen/Programma


Datum Aanv.   Team thuis   Team uit Scheidsrechter t   u Verslag
03-sep 12:00 Kozakken Boys JO17-3 Papendrecht JO17-3 Vervoort, P.N.M. 2 - 6
10-sep 12:30 Papendrecht JO17-3 De Alblas JO17-2 Bot, G.J.W. de 2 - 13
17-sep 10:00 Wieldrecht JO17-4 Papendrecht JO17-3 Datema, K. 0 - 8
24-sep 12:30 Papendrecht JO17-3 VVGZ JO17-4 Bot, G.J.W. de 9 - 0
01-okt 12:30 Papendrecht JO17-3 RKsv RCD JO17-3G Bot, G.J.W. de 2 - 2
15-okt 12:30 Papendrecht JO17-3 IFC JO17-4 Koot, A. 3 - 4
22-okt 11:00 Oranje Wit JO17-7 Papendrecht JO17-3 Verdonk, C. 4 - 4
29-okt 12:30 Papendrecht JO17-3 VVAC JO17-2 Toor, A van 5 - 5
05-nov 12:30 Papendrecht JO17-3 VVGZ JO17-3 Bot, G.J.W. de 3 - 8
12-nov 15:00 Drechtstreek JO17-5 Papendrecht JO17-3 Jong, J.H. de 2 - 6
19-nov 12:30 Papendrecht JO17-3 De Alblas JO17-3 Heer, R. de 0 - 2
26-nov 12:30 Papendrecht JO17-3 Pelikaan JO17-4 Toor, A van 3 - 3
03-dec 12:30 Dubbeldam JO17-5 Papendrecht JO17-3 Medina Kok, A. 3 - 3
04-feb 14:30 Papendrecht JO17-3 ASWH JO17-3 Lasschuit, J. 1 - 2
18-feb 11:45 Woudrichem JO17-2 Papendrecht JO17-3 Schaap, M. 4 - 2
04-mrt 12:30 RKsv RCD JO17-3G Papendrecht JO17-3 Kalkeren, D. van 2 - 6
11-mrt 12:30 Papendrecht JO17-3 Drechtstreek JO17-4 Bot, G.J.W. de 2 - 6
18-mrt 12:30 Papendrecht JO17-2 Papendrecht JO17-3 Lasschuit, J. 6 - 2
25-mrt 10:30 Papendrecht JO17-3 Rijsoord JO17-2 Grimmius, M.H.R. 3 - 0
01-apr 12:30 Dubbeldam JO17-5 Papendrecht JO17-3 Wiggers, J.G. 0 - 3
08-apr 12:30 Papendrecht JO17-3 GSC/ODS JO17-2 Bot, G.J.W. de 3 - 1
15-apr 12:30 Papendrecht JO17-3 Pelikaan JO17-4 Toor, A van 1 - 1
29-apr 10:30 Peursum JO17-3 Papendrecht JO17-3 Schijf, B. 5 - 2
06-mei 12:30 Papendrecht JO17-3 IFC JO17-3 Toor, A van 1 - 5

 

Spelers

Voorlopige teamindeling junioren  >>

Begeleiding

 

Trainer:
Leider:
X

Trainingsschema  >>

 

Sponsoren

Logo NoSuchCompany SmalB

 

Overige informatie