Terug

JO17-1 (B1)

jo17-1-24-09-2016

 

Stand Competitie – 1e klasse


Papendrecht JO17-1 - Junioren (Periode: Seizoen)
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1Madese Boys JO17-122 14 5 3 47 48 24 0
2RKTVC JO17-122 12 5 5 41 54 38 0
3Drechtstreek JO17-122 12 3 7 39 62 40 0
4Oranje Wit JO17-222 11 3 8 36 46 35 0
5Dubbeldam JO17-122 11 2 9 35 59 43 0
6Papendrecht JO17-122 10 4 8 34 32 30 0
7De Alblas JO17-122 9 5 8 32 54 46 0
8Peursum JO17-122 8 5 9 29 55 56 0
9VVAC JO17-122 8 3 11 27 55 59 0
10Tricht JO17-122 8 2 12 26 37 56 0
11Unitas JO17-122 3 7 12 16 31 62 0
12Pelikaan JO17-222 2 4 16 10 22 66 0
Laatst bijgewerkt op | 23-06-2017 | 15:38:57 |

 

Uitslagen Poule

Papendrecht JO17-1 - Geen poule wedstrijden beschikbaar

 

Stand Beker


Papendrecht JO17-1 - Junioren - Beker
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1Papendrecht JO17-13 2 1 0 7 7 2 0
2BSC JO17-13 1 1 1 4 8 9 0
3Beek Vooruit JO17-13 1 1 1 4 4 5 0
4VVR JO17-13 0 1 2 1 5 8 0
Laatst bijgewerkt op | 23-06-2017 | 15:38:57 |

 

Uitslagen/Programma


Datum Aanv.   Team thuis   Team uit Scheidsrechter t   u Verslag
24-aug 19:30 Papendrecht JO17-1 Wieldrecht JO17-1 -
27-aug 15:00 BSC JO17-1 Papendrecht JO17-1 Doggen, L. 1 - 5
03-sep 10:45 Peursum JO17-1 Papendrecht JO17-1 3 - 4
10-sep 10:30 Papendrecht JO17-1 VVAC JO17-1 4 - 1
17-sep 11:00 Oranje Wit JO17-2 Papendrecht JO17-1 Verdonk, C. 0 - 1
24-sep 10:30 Papendrecht JO17-1 Pelikaan JO17-2 2 - 1
01-okt 15:15 Madese Boys JO17-1 Papendrecht JO17-1 Mosselaar, A.M. van de 0 - 0
08-okt 10:30 Papendrecht JO17-1 RKTVC JO17-1 2 - 2
15-okt 12:30 Tricht JO17-1 Papendrecht JO17-1 3 - 2
22-okt 10:30 Papendrecht JO17-1 VVR JO17-1 2 - 1
29-okt 10:30 Papendrecht JO17-1 Drechtstreek JO17-1 4 - 0
05-nov 12:30 Unitas JO17-1 Papendrecht JO17-1 1 - 0
12-nov 10:15 De Alblas JO17-1 Papendrecht JO17-1 2 - 0
19-nov 13:00 Beek Vooruit JO17-1 Papendrecht JO17-1 0 - 0
26-nov 10:30 Papendrecht JO17-1 Dubbeldam JO17-1 0 - 4
03-dec 10:30 Papendrecht JO17-1 Peursum JO17-1 2 - 1
10-dec 10:15 VVAC JO17-1 Papendrecht JO17-1 3 - 3
17-dec 10:30 Papendrecht JO17-1 Alblasserdam JO17-1 1 - 2
29-dec Papendrecht JO17-1 ASWH JO17-1 -
28-jan 10:30 Papendrecht JO17-1 Spartaan'20 JO17-2 -
04-feb 10:30 Papendrecht JO17-1 LYRA JO17-1 -
08-feb 19:30 Papendrecht JO17-1 Hardinxveld JO17-1 -
18-feb 10:15 Pelikaan JO17-2 Papendrecht JO17-1 1 - 0
04-mrt 12:30 Papendrecht JO17-1 Oranje Wit JO17-2 1 - 0
11-mrt 10:30 Papendrecht JO17-1 Unitas JO17-1 0 - 0
18-mrt 13:30 RKTVC JO17-1 Papendrecht JO17-1 1 - 0
25-mrt 10:30 Papendrecht JO17-1 Madese Boys JO17-1 0 - 2
01-apr 12:00 Drechtstreek JO17-1 Papendrecht JO17-1 1 - 2
08-apr 10:30 Papendrecht JO17-1 Tricht JO17-1 1 - 0
03-mei 19:00 Dubbeldam JO17-1 Papendrecht JO17-1 1 - 3
06-mei 10:30 Papendrecht JO17-1 De Alblas JO17-1 1 - 3

 

Spelers

Bastiaan Jonker (keeper), Jamiro Jay Franzen, Bryan Groeneveld, Noah Tamerus, Cees Baars, Kevin Dekkers, Dean van der Ende, Nikki IJzerman, Delano van Overloop, Wahel Tarik, Pepijn Koets, Stefano van Heeren, Rene de Boer, Jasper Croese, Calvin Keizer en Rodney van Prehn.

Begeleiding

Tiemens in de Kuip

Trainer:  Arno Tiemens
Assistent:  Patrick den Braber
Leider:  Arno Tiemens
 Patrick den Braber
X

Trainingsschema  >>
Website B1 en B2  >> 
Verslagen/Nieuws  >>

Sponsor

Logo NoSuchCompany SmalB

Overige informatie