Terug

JO19-2 (A2)

 

Stand Competitie


Papendrecht JO19-2 - Junioren 3e klasse 04 (Periode: Seizoen)
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1Dubbeldam JO19-310 8 0 2 24 41 8 0
2Streefkerk JO19-110 8 0 2 24 42 15 0
3Papendrecht JO19-210 7 0 3 21 32 20 0
4Oranje Wit JO19-310 6 0 4 18 30 19 0
5ST ZBC'97/Groote Lindt JO19-110 6 0 4 18 37 29 0
6IFC JO19-310 5 1 4 16 18 15 0
7Sliedrecht JO19-210 4 0 6 12 33 34 0
8De Zwerver JO19-210 3 2 5 11 26 50 0
9RKsv RCD JO19-210 3 0 7 9 23 28 0
10GSC/ODS JO19-110 2 1 7 7 15 45 0
11Rijsoord JO19-210 1 0 9 3 16 50 0
Laatst bijgewerkt op | 23-06-2017 | 15:41:55 |

 

Uitslagen Poule

Papendrecht JO19-2 - Geen poule wedstrijden beschikbaar

 

Stand Beker


Papendrecht JO19-2 - Junioren - Beker
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1Papendrecht JO19-22 2 0 0 6 12 8 0
2Streefkerk JO19-12 1 0 1 3 17 11 0
3De Zwerver JO19-22 0 0 2 0 4 14 0
Laatst bijgewerkt op | 23-06-2017 | 15:41:56 |

 

Uitslagen/Programma


Datum Aanv.   Team thuis   Team uit Scheidsrechter t   u Verslag
10-sep 14:30 Papendrecht JO19-2 De Zwerver JO19-2 Zant, M.W. van 't 4 - 1
17-sep 12:30 Papendrecht JO19-2 Oranje Wit JO19-3 Bot, G.J.W. de 5 - 0
24-sep 16:00 Pelikaan JO19-2 Papendrecht JO19-2 Pruysen, R. 2 - 25
01-okt 14:30 Dubbeldam JO19-3 Papendrecht JO19-2 Hove, R.M. ten 1 - 4
08-okt 12:30 Papendrecht JO19-2 Drechtstreek JO19-3 Boogaart, J.C. van den 10 - 1
15-okt 12:30 RKsv RCD JO19-2 Papendrecht JO19-2 Grauw, C. de 1 - 6
29-okt 10:45 Streefkerk JO19-1 Papendrecht JO19-2 Westbroek, W. 7 - 8
05-nov 13:15 De Alblas JO19-2 Papendrecht JO19-2 Tent, S 1 - 9
12-nov 12:30 Papendrecht JO19-2 ST ZBC'97/Groote Lindt JO19-1 Grimmius, B.H. 3 - 1
26-nov 10:00 GSC/ODS JO19-1 Papendrecht JO19-2 Blom, M. 1 - 5
03-dec 12:30 Papendrecht JO19-2 Wieldrecht JO19-2 Grimmius, B.H. 0 - 0
10-dec 12:30 Papendrecht JO19-2 GJS JO19-2 Toor, A van 6 - 0
04-feb 12:30 Papendrecht JO19-2 VVGZ JO19-2 Boogaart, J.C. van den 10 - 0
18-feb 14:30 RKsv RCD JO19-2 Papendrecht JO19-2 Maarschalkerweerd, M.H.J. van 0 - 1
04-mrt 10:00 GSC/ODS JO19-1 Papendrecht JO19-2 Burakcin, M.O 3 - 5
11-mrt 11:30 Streefkerk JO19-1 Papendrecht JO19-2 Ansink, M. 2 - 3
25-mrt 14:30 Sliedrecht JO19-2 Papendrecht JO19-2 Jongh, H. de 6 - 3
01-apr 12:30 Papendrecht JO19-2 Rijsoord JO19-2 Toor, A van 4 - 2
08-apr 13:00 Oranje Wit JO19-3 Papendrecht JO19-2 Koppe, F.L. 3 - 1
15-apr 12:30 Papendrecht JO19-2 IFC JO19-3 Grimmius, B.H. 2 - 0
17-apr 12:00 SVS'65 JO19-2 Papendrecht JO19-2 Wijk, AL van 2 - 2
29-apr 12:30 Papendrecht JO19-2 ST ZBC'97/Groote Lindt JO19-1 Bot, G.J.W. de 3 - 0
17-mei 19:15 Dubbeldam JO19-3 Papendrecht JO19-2 Schreurs, G.J. 4 - 2
23-mei 19:30 Papendrecht JO19-2 De Zwerver JO19-2 Toor, A van 8 - 0

 

Spelers

 

Begeleiding

Martin de Heer

Trainer:  Martin de Heer
Leider:  Martin de Heer
X

Trainingsschema  >>
Verslagen/nieuws  >>

Sponsoren

logo-reclame-esbi

Overige informatie