Terug

JO19-1 (A1)

 

Stand Competitie – Hoofdklasse


Papendrecht JO19-1 - Junioren (Periode: Seizoen)
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1IFC JO19-126 23 0 3 69 116 27 0
2Papendrecht JO19-126 18 3 5 56 85 36 1
3Zeelandia Middelb. JO19-126 17 4 5 55 97 40 0
4Alblasserdam JO19-125 15 3 7 48 77 49 0
5Unitas'30 JO19-126 14 2 10 44 84 59 0
6ST/HHVC JO19-126 11 7 8 40 59 43 0
7Steenbergen JO19-126 13 2 11 40 74 69 1
8Pelikaan JO19-126 12 5 9 38 72 63 3
9Dubbeldam JO19-126 10 5 11 35 54 60 0
10Virtus JO19-126 9 7 10 34 45 74 0
11Tern.Boys JO19-126 8 3 15 27 43 73 0
12SC Gastel JO19-126 5 3 18 18 34 71 0
13VVGZ JO19-125 2 1 22 7 33 128 0
14RCS JO19-126 1 1 24 1 17 98 3
Laatst bijgewerkt op | 27-06-2017 | 00:37:45 |

 

Uitslagen Poule

Papendrecht JO19-1 - Geen poule wedstrijden beschikbaar

 

Stand Beker


Papendrecht JO19-1 - Junioren - Beker
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1Oranje Wit JO19-13 3 0 0 9 22 4 0
2Papendrecht JO19-13 2 0 1 6 13 8 0
3Sliedrecht JO19-13 0 1 2 1 5 16 0
4GJS JO19-13 0 1 2 1 5 17 0
Laatst bijgewerkt op | 27-06-2017 | 00:37:45 |

 

Uitslagen/Programma


Datum Aanv.   Team thuis   Team uit Scheidsrechter t   u Verslag
20-aug 14:30 Hardinxveld JO19-1 Papendrecht JO19-1 1 - 4
27-aug 12:30 Oranje Wit JO19-1 Papendrecht JO19-1 Wijs, R.E. de 6 - 2
03-sep 12:30 Papendrecht JO19-1 RCS JO19-1 4 - 1
10-sep 15:00 Zeelandia Middelb. JO19-1 Papendrecht JO19-1 1 - 2
17-sep 12:30 Papendrecht JO19-1 Pelikaan JO19-1 2 - 0
24-sep 14:30 SC Gastel JO19-1 Papendrecht JO19-1 1 - 3
26-sep 19:30 Papendrecht JO19-1 RBC JO 19-1 3 - 1
01-okt 12:30 Papendrecht JO19-1 VVGZ JO19-1 Ridder, C.A. den 6 - 0
08-okt 12:15 IFC JO19-1 Papendrecht JO19-1 3 - 2
15-okt 14:45 Virtus JO19-1 Papendrecht JO19-1 0 - 4
22-okt 12:30 Papendrecht JO19-1 GJS JO19-1 4 - 0
29-okt 12:30 Papendrecht JO19-1 Tern.Boys JO19-1 1 - 2
05-nov 12:30 Papendrecht JO19-1 Alblasserdam JO19-1 1 - 1
12-nov 12:30 Dubbeldam JO19-1 Papendrecht JO19-1 0 - 2
19-nov 11:30 Sliedrecht JO19-1 Papendrecht JO19-1 2 - 7
26-nov 12:30 Papendrecht JO19-1 Steenbergen JO19-1 Rooijen, A. van 4 - 2
03-dec 14:45 ST/HHVC JO19-1 Papendrecht JO19-1 1 - 1
14-dec 20:00 Papendrecht JO19-1 Unitas'30 JO19-1 7 - 1
14-jan 12:30 VVAC JO19-1 Papendrecht JO19-1 -
21-jan 15:30 Unitas'30 JO19-1 Papendrecht JO19-1 3 - 1
04-feb 15:00 Steenbergen JO19-1 Papendrecht JO19-1 4 - 4
18-feb 12:30 Papendrecht JO19-1 Zeelandia Middelb. JO19-1 Reuvers, M 3 - 0
22-feb 20:00 Papendrecht JO19-1 sc Feyenoord (AV) JO19-1 -
04-mrt 12:30 RCS JO19-1 Papendrecht JO19-1 1 - 4
11-mrt 12:30 Pelikaan JO19-1 Papendrecht JO19-1 -
18-mrt 12:30 Papendrecht JO19-1 SC Gastel JO19-1 3 - 2
22-mrt 20:00 Papendrecht JO19-1 IFC JO19-1 -
25-mrt 10:30 Alblasserdam JO19-1 Papendrecht JO19-1 2 - 1
01-apr 12:30 Papendrecht JO19-1 IFC JO19-1 1 - 3
08-apr 15:15 VVGZ JO19-1 Papendrecht JO19-1 0 - 3
12-apr 20:00 Pelikaan JO19-1 Papendrecht JO19-1 4 - 5
15-apr 12:30 Papendrecht JO19-1 Dubbeldam JO19-1 3 - 1
19-apr 20:00 Papendrecht JO19-1 ZBC/Groote Lindt JO19-1 -
22-apr 12:30 Papendrecht JO19-1 ST/HHVC JO19-1 4 - 1
25-apr 20:00 Dubbeldam JO19-1 Papendrecht JO19-1 -
29-apr 11:30 Tern.Boys JO19-1 Papendrecht JO19-1 1 - 5
06-mei 12:30 Papendrecht JO19-1 Virtus JO19-1 9 - 1
13-mei 14:30 Madese Boys JO19-1 Papendrecht JO19-1 1 - 5
20-mei 14:30 Papendrecht JO19-1 Madese Boys JO19-1 1 - 3
27-mei 14:30 Papendrecht JO19-1 TSC JO19-1 0 - 5
03-jun 10:30 TSC JO19-1 Papendrecht JO19-1 4 - 2

 

Spelers

Voorlopige teamindeling junioren  >>

Begeleiding

Richard Nardten

Trainer:  Richard Nardten
Leider:  Richard Nardten
X

Trainingsschema  >>
Verslagen/Nieuws  >>

 

Sponsoren

logo-reclame-esbi

logo-distributiepartners-logistiek

 

Overige informatie