Terug
VV Papendrecht scoort voor clubkas

VV Papendrecht organiseert een belactie tijdens de Nationale Belmaanden 2018 van de VriendenLoterij om zo geld in te zamelen voor onze clubkas. Met deze actie willen wij onze Jubileumcommissie voor het 100-jarige bestaan in 2020 alvast goed op weg helpen met de organisatie van dit unieke jaar. En jij kunt ons daarbij helpen!

Op donderdag 15 of woensdag 21 maart 2018 kunt u tussen 19.00 uur en 21.30 uur een telefoontje verwachten van een van onze leden met de oproep mee te spelen met de VriendenLoterij voor VV Papendrecht. Het is de moeite meer dan waard, want:

– De helft van uw lotprijs gaat direct naar onze clubkas;
– Als deelnemer van de VriendenLoterij maakt u maandelijks kans op fantastische prijzen;
– De VriendenLoterij keert tijdens de Nationale Belmaanden 2018 extra geldbedragen uit aan de vijf clubs die de meeste loten hebben verkocht. Laten we dus gaan voor zoveel mogelijk loten, om zo extra geld voor de club te winnen!

Hoe meer loten we verkopen, hoe meer we voor ons 100-jarige jubileum kunnen realiseren. Daar gaan we samen toch voor? Houd je telefoon dus op 15 en 21 maart 2018 extra in de gaten!

Met vriendelijke groet,

Bestuur en Jubileumcommissie VV Papendrecht