Terug
Oktoberfeest op 30 september

Zaterdag 30 september is het weer zover bij VV Papendrecht: een dag vol activiteiten en festiviteiten! Allereerst start om 10.00 uur ‘Fietsen voor je club‘. Daarna gaat Papendrecht 1 om 14.30 uur van start tegen Tricht 1. Uiteraard zal Zaterdag 1 de nodige support van de toeschouwers en VV Papendrecht-leden nodig hebben!

Na afloop van de eerste competitiewedstrijd van ons eerste gaat het traditionele en elk jaar terugkerende Oktoberfest van VV Papendrecht van start! Van 16.15 tot ongeveer 21.00 uur kunt u genieten van livezang, bierpullen, schnitzels, bratwursten en leuke spellen. Uiteraard kan iedereen weer plaatsnemen aan de speciale, lange tafels die het altijd zo gezellig maken.

Dus laten we het seizoen 2017-2018 goed beginnen en feestend ingaan.
Tot zaterdag 30 september op sportpark Slobbergors!