Terug
Elsco nieuwe sponsor

Drankenhandel Elsco is een nieuwe sponsor van VV Papendrecht. Elsco is in 1962 ontstaan uit een fusie tussen twee drankenhandels annex limonadefabrieken, te weten Elscot en Confurius die beiden in Rotterdam gevestigd waren. In 1978 verhuisde het bedrijf naar Zwijndrecht. Daar begon Elsco zich te richten op de horeca, sportverenigingen, buurtwinkels, bedrijfskantines en dergelijke en werd het assortiment uitgebreid. Inmiddels is het bedrijf totaalleverancier voor horecabenodigdheden met een uitgebreid assortiment op het gebied van dranken, diepvriesproducten en bijbehoren.

VV Papendrecht is bijzonder blij dat Elsco een reclamebord langs ons hoofdveld heeft laten plaatsen.

Erwin Schuil, voorzitter van de Sponsorcommissie (rechts), schudt Rob van Buuren van Elsco de hand.